777 066​​ 778

Klec pro Fretku

Nově jsme zařadili do našeho výrobního programu klece pro fretky. Nabízíme výrobu klecí sériové výroby , ale také nabízíme klec pro fretku na zakázku.

Díky naší zkušenosti s dlouholetou výrobou voliér nabízíme skvělý poměr cena / výkon / kvalita klece pro Vaši fretku s rychlým dodáním jak sérově vyrobené klece, tak klece na míru.

Každá klec pro Fretku může být originální pelíšek a domov pro Vašeho chlupatého kamaráda.

Nabízíme výrobu klecí na míru, vyberte si počet pater, rozměry klece pro fretky, Rádi vyrobíme originální klec pro Fretku za skvělou cenu s rychlým dodáním.

Klece pro Fretky

Kvalitní, cenově dostupné klece pro Fretku České výroby, Sériové klece i klece pro Fretku na míru.

Navrhneme

Klec pro Vaši Fretku navrhneme podle Vašich požadavků a pro 100% pohodlí a bezpečí Vaší Fretky.

Vyrobíme

Nový domov pro Vaši Fretku vyrobíme ve 100% kvalitě práce i použitém materiálu. Vaše Fretka bude mít dostatek prostoru i soukromí.

Dodáme

Klec pro Fretku dodáme až na Vaši adresu. Složitější instalace dovezeme a namontujeme v ceně zakázky.

Klec pro fretky čeké výroby s rychlým dodáním

Klece pro Fretky

Nově nabízíme výrobu a dodání kvalitních klecí pro Fretky do interiéru i exteriéru, Nabízíme klece pro fretky sériové výroby nebo klec pro Vaši fretku, kterou vyrobíme na míru Vašim požadavkům a finančním možnostem.

Klece pro fretky jsme do naší nabídky zařadili nově, aktuálně přijímáme objednávky za zaváděcí ceny klecí pro fretky, Výhodné ceny nabízíme pro sériově vyráběné klece pro fretky tak pro klece pro fretky na míru,

Vlastnosti našich klecí pro fretky

Dodáváme klece pro s kvalitních materiálů, pro dlouhou životnost klece pro Vaši fretku

Naše klece pro jsou bezpečné, Fretka si v naší kleci neublíží.

Naše klece pro jsou dostatečně prostorné i v té nejzákladnější variantě je možné mít fretku například po dobu, kdy jste v práci.

Vyrábíme klece pro tak, aby klec disponovala odděleným prostorem pro odpočinek fretky, pro krmení i pro vykonání potřeby. 

Naše klece pro je možné konfigurovat do několika pater nebo spojit nebo oddělit 2 jinak samostatné klece.

Jsme Česká výrobní firma, Vaši klec pro fretku vyrobíme ve 100% kvalitě, podle Vašeho zadání v rychlém termínu.

Klec pro Fretku

Do našeho sortimentu jsme zařadili výrobu klecí pro fretky do interiéru i exteriéru. Můžete si vybrat základní model klece pro bezpečný pobyt Vaší Fretky nebo Vám rádi navrhneme originální klec na míru.
Všechny naše klece pro fretky jsou bezpečné. Fretka si ji sama neotevře a nezraní se. Disponují dostatkem prostoru pro krmivo, toaletu o prostor pro spaní Vaší fretky, když jste v práci.

Poptávka klece pro fretku

Děkujeme za poptávku
Nepovedlo se.